O NAS

USZYTE to ubranka handmade, wykonane z niezwykłą starannością, precyzją i dbałością o najmniejszy detal. Głównym celem marki jest tworzenie wyjątkowego produktu dla dzieci i z myślą o dzieciach. Wygodne kroje i świetne gatunkowo materiały to nasz znak rozpoznawczy.

***

30 listopada 2013 roku to dzień, w którym urodził się nasz pierwszy syn Julcio i który zapisał się w historii nie tylko naszego życia, ale także marki USZYTE.

Ale początków trzeba szukać trochę wcześniej... a dokładniej około 8 miesięcy, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Po raz pierwszy.

Jaka byłą moja reakcja? Ekscytacja i ogromna radość, a zaraz potem wpadłam w zakupowy wir.  Szukając ubranek dla mojego synka skupiałam się głównie na starannym wykonaniu i materiałach najwyższej jakości, ale chciałam też znaleźć coś co przykuwałoby uwagę swoim designem. Szukałam czegoś wyjątkowego. I znalazłam. Kurs krawiecki!

Tak zaczęłam historię z szyciem i tak powstał mój pierwszy projekt – bluza z uszami króliczymi, która stała się pierwszą inspiracją do powstania nazwy marki USZYTE. A wymyślił ją On - Tata Julcia i Kacperka.

I tak z czystej zajawki pojawił się pomysł na życie, który poparty inspiracją i wsparciem najbliższych urzeczywistnił się w moim trzecim dziecku – marce USZYTE.

Serdecznie zapraszamy do Naszego Świata!

To ja i moja ekipa :-) …

A to moja pasja która po całości wkroczyła w nasze życie...

... czyli całe moje życie.
Przewidywany czas dostawy to 7-14 dni roboczych

Dostawa:

15.99 zł

Zakupy razem:

0.00 PLN

Sposób i koszt dostawy wybierzesz w następnym kroku

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów